Něco o ženách

26. květen 2007 | 13.15 |
› 

Ženy jsou divočejší

Ženy se umí odvázat mnohem víc než muži, jen k tomu potřebují být samy, v převaze a pokud možno opilé (není žádným tajemstvím, že jim stačí kapka alkoholu). Při různých vystoupeních mužských striptérských skupin, i jindy zcela slušné dámy středních let řádí tak neuvěřitelným způsobem, že jejich partnery by z toho klepla pepka. Nemusíme ostatně chodit ani tak daleko, stačí zavítat na koncert nějaké chlapecké skupiny. Dokážete si představit, jak chlapi řvou na Madonnu ,,common pussy" a hází po ní z publika svoje trenky? Ženy s tímhle vůbec nemají problém.


Ženy pitvají svůj sexuální život

Dobře dobře, spousta chlapů je mnohem ukecanějších, než je záhodno, kam se ale hrabou na ženy. K takovému zjištění není potřeba namontovat štěnici na dámské záchodky, stačí prolistovat si pár ženských magazínů, navštívit žena.centrum.cz a poskládat si útržky rozhovorů, které zaslechnete během dne v práci, dopravních prostředích, na ulici či doma. Zatímco každý chlap ví, jak masturbovat, žena na to potřebuje seriál, pokud možno na pokračování. Podobně je tomu i s análním sexem, orálním sexem a kdesi na Internetu na nějakém serveru pro ženy jsem dokonce před časem zahlédl debatu o tom, jak chutná mužský ejakulát. Zvláštní, na druhou stranu je to ale pořád lepší, než kdyby v téhle oblasti tápaly.


Ženy tají čísla

Ženy tají, pletou si a někdy doslova zapomínají čísla. Mlží, když dojde řeč na cenu nových módních doplňků, které si aktuálně pořídily, aby nebyly mimo. Aby ceny utajily, odlepují dokonce cenovky ze zboží z nejdražších butiků a mění je za cenovky z játrové paštiky. A co je horší, vychází jim to! Taky tají, v kolika letech přišly o panenství, v dotaznících (dokonce i anonymních) zapírají pravý počet svých sexuálních partnerů a od jistého věku dokonce tají i svůj věk. Že by záliba v tajení a matení čísel byla důvodem, proč je tak málo slavných matematiček?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře