Pár kuriozitek

27. květen 2007 | 10.02 |
› 

Bacha na doktory

Pětačtyřicetiletý psychiatr Oscar Dominguez z Brazílie vedl téměř dvacet let úspěšnou soukromou praxi. Pak ale při terapii zastřelil svou pacientku poté, co mu vylíčila svůj sexuální život. Jako důvod uvedl, že ty její plky už dále nemohl poslouchat.


Co je asi uvnitř?

Dva rakouští patologové popsali na sympoziu případ smrti vojenského nadšence z Německa. Fanoušek techniky druhé světové války zemřel na velmi těžká poranění hlavy. Podle svědků našel v lese nevybuchlý ruční granát. Ve své dílně ho upnul do svěráku a dlátkem odsekával vrchní vrstvu, aby mohl od sebe oddělit dvě části granátu. Jednou ale sekl trochu hlouběji. Na závěr referátu patologové uvedli, že při vyšetření měl muž jen velmi málo mozkové hmoty. Nebyli si ale prý jisti, zda to byl důsledek nebo příčina exploze.


To se tak dělá, miláčku

Němci mají ke zraněním na hlavě a úmrtím s nimi souvisejícími zjevně vřelý vztah. Svědčí o tom případ nevěsty, původem z Německa, která netušila, že v Austrálii je mezi novomanžely zvykem rozmáznout si kousek svatebního dortu po tváři. Když tak ženich učinil, rozezlená nevěsta vzala prázdnou láhev od vína a praštila ho do temene. Novomanžel zemřel na krvácení do mozku.


Raketomobil

Pozoruhodná letecká nehoda se stala nad dálnicí v Arizoně, kde podle svědků velmi nízko přeletělo letadlo a explodovalo na kopci nad dálnicí. Operátorům řízení letového provozu ale žádné letadlo nechybělo a při ohledání kráteru se našly jen trosky osobního automobilu Chevrolet. Zato americké armádě chyběla startovací raketa, která pomáhá nákladním letounům při startu. Jeden kutil raketu našel, připevnil si ji na střechu auta a vyzkoušel na dálnici. Na místě startu našla policie jen rozteklý asfalt. O kus dále, kde dosáhl rychlosti asi 700 kilometrů za hodinu, se našly zbytky brzd a pneumatik. Po několika kilometrech už jen ten kráter. Z řidiče se dochovalo jen pár kostí a zubů a zaryté nehty ve zbytku volantu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře