Tak se dočkali

2. leden 2010 | 13.51 |
› 

Tak jsme dostali dáreček od vlády. Věznice už opustilo přes 290 lidí, kteří byli odsouzeni nebo vazebně stíháni za kriminální činy, jejichž trestnost zrušil nový trestní zákoník. Tohle je výsměch všem slušnejm lidem!

Nechápu jak můžou někoho propustit na svobodu pokud byl v té době pravomocně odsouzen za v té době platný trestný čin. Tahle republika je poněkud zvláštní.

Podpora politiků pro zloděje a podvodníky všeho druhu nezná hranic. To se sem turisti pohrnou, když pilitici zaručili zlodějům beztrestnost.

Jestli jsem to dobře pochopil, tak partička co pravidelně krade v Kaufu, to nyní bude moci dělat legálně, pokud neukradnou za víc jak pět tisíc. Z pokuty přece nemusí mít strach.

Teď mám strach někam jezdit. Jsem zvědavej kolik magorů bez řidičáku zaviní nehodu za první měsíc. Do toho ještě započítejme ožralý poslance s imunitou. To bude džungle. Jen tak dál.

Pytláci se také radují, hurá pro oka a železa a honem do lesa masakrovat zvěř. Hnus!!!

Tak co tomu říkáte, tohle je jen pár názorů, se kterými se musí souhlasit. A jen dodám, že jsem strašně zvědavý, kolik z těch několikanásobných zlodějů teď přestane se zlodějnou, když je prakticky beztrestná a začna poctivě pracovat. Kdybych napsal 10%, tak budu uznávaný frantasta. 

PS Myslíte, že takhle vytvoříme bezpečný a právní stát, kde se nebudeme muset každý den bát toho, že nás někdo okrade nebo nějaký feťák bez řidičáku přejede?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (32x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře