Velký romantik

11. prosinec 2009 | 18.53 |
› 

I v dnešní uspěchané době se najdou romantici, ale jak je vidět, někdy si s nimi osud pěkně zahraje. Nebo to snad měl osud ve svém scénáři? Kdo ví.

Opravdový romantik z Ameriky překvapil svoji přítelkyni žádostí o ruku v horkovzdušném balónu. Zcela neromanticky však upustil prsten. Prsten spadl z výšky 152 metrů do zalesněné krajiny, chvilku předtím než se muž vyslovil.

Diamantový prsten v hodnotě více než 50 tisíc ukrýval v pouzdře od foťáku, ale to mu bohužel vyklouzlo celé z ruky. "Nejdřív mě napadlo, že jí nic neřeknu a prostě koupím nový. Ale trvalo mi věčnost na něj ušetřit. Tak jsem kleknul na koleno a vyslovil se. Řekla ano!" uvedl smolař.

S pocitem, že drahý prsten je navždy ztracen, začali snoubenci připravovat svatbu. Budoucí nevěsta zatím nosila prstýnek z obchoďáku za 150 korun. Muži to ovšem nedalo a společně s kamarádem se vydal prozkoumávat lesy, nad kterými letěli. Po sedmi dlouhých dnech našli ztracené pouzdro. Prsten byl na svém místě a ženich i nevěsta tomu doteď nemohou uvěřit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (30x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře