Pro pobavení......2

4. červen 2007 | 20.05 |
› 

Trochu popletený

Jednoho srpnového odpoledne se Rodney vydal zajezdit si na vodním skútru na jezero Washington. Jezdil dlouho a ve skútru mu začala docházet baterie. Vrátil se proto do doku svůj člun dobít. Špatně ho ale uvázal a tak než se vrátil s napájecím kabelem, skútr odplul pár metrů od mola. Skočil pro něj s kabelem v ruce. Kromě Rodneyho na hladinu vyplavalo ještě dvacet kilo ryb.


Rybáři a dynamit

Dva kamarádi se vydali lovit ryby na jezero ve státě Illinois. Místo rybářských prutů si vzali nálož dynamitu. Dopluli doprostřed jezera, kde jim zhasl motor. Jeden z nich se začal věnovat zaseknutému motoru, zatímco druhý nastavil spínací mechanismus na náloži a hodil ji ho vody. Vítr ale jejich člun zavál přímo nad načasovanou nálož. Výbuch udělal v plechovém člunu pořádnou díru. No a jeden z nich neuměl plavat.


Podivný rybolov

Třiadvacetiletý Číňan přišel o život kvůli jinému nevhodnému způsobu lovení ryb. Aby měl s chytáním co nejméně práce, nasypal do vody jed na krysy. Druhý den si vyzvedl kořist a šel si uvařit večeři. Podle svědků po třídenním úporném průjmu pro něj byla smrt spíše vysvobozením

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (11x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře