Jak se Vám líbí

6. červen 2007 | 11.13 |
› 

Ministryně obrany Vlasta Parkanová společně s hudebníkem Janem Vyčítalem nazpívala v předvečer Bushovy návštěvy song na podporu amerického radaru.

Text písně Dobrý den, prapore hvězd a pruhů napsal na melodii známé skladby Dobrý den, majore Gagarine Jan Vyčítal. Text prý měl hotový za deset minut. Mimo jiné se v něm zpívá "Dobrý den, radare, prostě welcome, tak jsme se konečně dočkali. Dobrý den, radare, já ti tleskám."

Tak co tomu říkáte? Je mi náramě smutno, že jsme až tak mohli klesnout -

Jen pár ukázek, jak na to reagují lidé.

Nechce se mi věřit, že je něco takového vůbec možné. Komedie.

Právě se mi podařilo to vyslechnout. Popravdě vydržím dost a nejsem cimprlich, ale z tohohle se mi chce blít. Fakt tomu nemůžu věřit.

Bohužel na tom není směšného vůbec nic. To je katastrofa mít takového vládnoucího činitele a navíc armádního.Je to k zamyšlení jak presidentovi, tak Topolánkovi.Tomu se říká ubohost člověka.

Každý národ má hold svoje:)Slovensko se zastává Srbů(takže žádné řitolezectví,ale pravý opak)Ukrajina minulý rok vypakovala USA z Oděsy(byť s nimy udržuje dobré vztahy),Rusko se postavilo proti USA hegemoniji s rovnou páteří a čelem.Co mohu dodat o reprzentaci českého národa?Servilní,zákeřní,hloupí schopni zradit svůj vlastní národ.Poníženě žádají o cizí armádu na svojem území a ohlupují vlastní národ oni jej nepotřebují!Jsou to zrádci!

Ach jo... Je sice pěkné, že paní parkanová chtěla vyjádřit svůj názor. Měla by si ale uvědomit, že jako ministrině reprezentuje ČR jako celou zemi, že nevystupuje jako soukromá osoba, ale jako instituce.A v takovémto případě nemá právo jednostranně se vyjadřovat takovýmto obsahem a už vůbec ne touto formou.Osobně si myslím, že to byla docela dost velká ostuda...

Ano, ostuda a to je ještě mírné slovo. Tohle opravdu zavání zradou. Jak by se asi amici tvářili, kdyby jim na jejich území chtěla postavit radar EU? Ti by určitě byli strašně nadšení a pěli by nám oslavné písně, že?!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře