Voňavá pomsta

30. prosinec 2009 | 16.33 |
› 

Tohle je přímo geniální nápad a snad i u nás najde následovníky. Lidí, kteří si  dakový dáreček zaslouží se jistě najde plno. Francouz Legrand vynalezli nový způsob, jak se někomu pomstít.

Zájemci mohou na vybranou adresu odeslat poštou balík s notně zapáchajícím kravským hnojem. Aby pomsta byla opravdu sladká, v zásilce může být pro "obdarovaného" i pěkně šavnatý vzkaz.

Služby za 8,5 eura (225 korun) nabízí internetová stránka fumier.com (hnuj.com) . Stránku přitom denně navštíví kolem 5000 lidí. A dobré dvě stovky už tuto službu využilo.

Lidé patrně považují za velmi povedené, že mohou páchnoucí směs poslat například svým bývalým partnerům nebo exšéfům. Obsah v průsvitném obalu je uložen v dřevěné krabici, na níž je obrázek krávy s roztomilým kukučem s pláštěm Supermana.

Hnůj pochází od montbéliardských krav z jurských hor, takže prý zapáchá víc než je průměr a přitom si udržuje svou konzistenci.

Legrand prý už musel také některé objednávky cenzurovat. Nemohl morálně strávit, že někteří místní politici dostali neblahý nápad, že by poslali takovýto dárek pod stromeček svým politickým soupeřům.

Služba by za příslušný poplatek možná mohla fungovat i do zahraničí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 1 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře