Pozor na kondomy

13. leden 2010 | 10.18 |
› 

Zase jeden americký zákon, který ukazuje na mentální výši této populace a hlavně jejich zákonodárců. Držení více než dvou kondomů může v USA znamenat prostituci.

Mít u sebe více jak dva kondomy může být v New Yorku či Washingtonu problém. Když tam totiž zastaví a prohledá člověka policie a najde u něj více než dva kondomy, může ho zatknout a obvinit z prostituce. Poněkud uhozený zákon platí ve Washingtonu D. C., ale také New Yorku a San Francisku.

Nařízení se týkají tzv. zón bez prostituce, kde si může i zcela nevinná žena či muž chystající se na erotické hrátky zadělat na malér.

Washingtonská policie odmítá, že by perzekuovala obyčejné občany města a dělala jim problémy za vlastnění kondomů, zaměřuje se prý pouze na skutečné prostitutky a počet kondomů bere jen jako jeden z prvních důvodů k zatčení.

Ovšem i chování policistů je terčem kritiky. Podle sexuologů a streetworkerů tak policie ovlivňuje chování prostitutek, které pak častěji provozují nechráněný sex a přispívají k šíření vážných pohlavních chorob.

Nevím jak v USA, ale u nás jsou většinou v krabičkách po třech kusech. To by se tu policajti vyřádili.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (33x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře