Pamlsky

16. červen 2007 | 14.59 |
› 

Ochutnejte exotiku...přejeme dobrou chuť
Lidi už nevědí, co by roupama jedli. A tak si začínají pochutnávat na červech. V naší zeměpisné šířce dost neobvyklé. V německé restauraci, která tuto havěť zařadila na jídelníček, ale mají zadána všechna místa na dlouhé týdny dopředu. Červi zkrátka táhnou. Na jídelním lístku restaurace Espitas v Drážďanech se skví červí zmrzlina, červí saláty a červí koktejly. "Výživné a nesmírně chutné" červíky pro tyto lahůdky restaurant dováží z Mexika. "Začali jsme s tím tak trochu z recese a výsledek předčil všechna naše očekávání," uvedl majitel restaurace Alexander Wolf.
"Většina lidí se zprvu otřásá odporem, ale když se z čiré zvědavosti odhodlají ochutnat, překvapí je, jaká je to dobrota. Mnoho lidí přichází znovu a přivádějí sebou přátele. Servírujeme i sladké dezerty, například červy se zmrzlinu či s čokoládovou omáčkou."

"Jedla jsem ty červy smažené, byli křupaví jako čipsy a chutnali trochu jako oříšky, s měkkým šťavnatým prostředkem uvnitř křupavé kůrčičky," líčila jedna z návštěvnic, sedmnáctiletá Sarah Azubiová.


Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (10x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře